| diu a întrebat:

Ce parere aveti despre vescan nane...camuflaj astia.big grin. Mie imi plac au melodii calumea si pun mult suflet. voi ce credeti?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt melodii din suflet. Sunt melodii dragute. Dar nu poti spune ca e muzica. Compara ce face Eminem cu ce fac ei. E diferenta.

| Razvan a răspuns:

Si Arssura, Jazza, Smokey, Paco, Cabron, Litera, Marco, Mecena, Rimmer, Exo si multi altii care imi umplu winampulwhistling

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi place camuflaj... nane nuprea, doar cand am o stare foarte foarte proasta big grin

| delia_9230 a răspuns:

Mie imi place foartemult vescan:p

| Alina. a răspuns:

Da asa este insa nane mai putin el canta din filme :-J ce canta el sunt lucruri auzit etc. el nu o trecut prin tot ce spune nu-i "baiatul ala de cartier" precum se lauda :-J

Sunt multi newcame`uri dar nu toti rezista in industria muzicala din Romania pentru ca este praf. Ei daca nu au bani in 2 ani nu se mai stie nimic de ei. C***t de tara.

| Alina. a răspuns:

Auzi 2קєเรtค
- prietenul meu e cantaret de rap de altfel si stiu ce-i ala mixtape ( negativul melodiiei nu este productie originala/personala)
- nu ai inteles ce am spus prin "a canta din filme" adica ce canta el pentru el sunt vise ) el nu a trait tot ce canta precum se lauda :-J

a si parerile sunt impartite de altfel nu ma obliga nimeni sa ascult nane.Sanatate!

| Cosmina_4129 a răspuns:

Ii ador mai ales pe vescan si nane...canta foarte frumos si au niste melodii care pur si simplu iti ajung la suflet:X:X:X

| Rakanishuu a răspuns:

Niste mizerabili. Dar mai mizerabil esti cand ii asculti.

| Rakanishuu a răspuns:

Niste mizerabili. Dar mai mizerabil esti cand ii asculti cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ii asculttongue Imi place totusi Camuflaj, Anda Dimitriu - In jurul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bacemi
MÚZICĂ, (4) muzici, s. f. 1. Arta de a exprima sentimente și idei cu ajutorul sunetelor combinate într-o manieră specifică.
Ce ziceai tu? Ca asta nu e muzica? Da' ce e? happy

| diu explică:

Da adevarat de nane ca are multe melodii plagiate dupa americani dar imi plac doar 3 melodii de la el.restu oh go on, mai sunt multi happy p care i.am gasit p youtube,happy