| Bii26 a întrebat:

Ce părere aveţi despre videoclipul melodiei lui Lady Gaga Alejandro? Mie chiar nu îmi prea place.Adică... dacă, copiii văd acel videoclip, ce înţeleg ei de acolo? Aceea este educaţie?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Întradevăr a exagerat de data asta cu videoclipul dar oricum e ceva tipic ei. Baftă!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare putin exagerat. Dar oricum, videoclipurile ei nu sunt facute pentru a da educatie copiilor, ci pentru a soca, a iesi mult in evidenta, a se distinge de celelalte.Asta-i Lady Gaga.Sunt curioasa ce o sa mai faca in urmatorul videocliphee hee

| Simona a răspuns:

Videoclipul este potrivit stilului lui Lady Gaga.
Si nu ne obliga nimeni sa ne uitam la acel videoclip, nu?
Mie imi plac mult si melodiile si videoclipurile
O zi buna
:*

| AndaAndy a răspuns:

Da...Ma mir ca nu i l-au interzis.Adica este dezbracata chiar nu este nimic acolo.Si totusi se difuzeaza des aceasta melodie pe canalele de muzica.Nu stiu ce sa zic...happy

| Turquoise a răspuns:

Singurul lucru care nu imi place e fata eihee hee. In rest, original videoclipul, genial.Acesta este stilul ei si trebuie sa ne obisnuim. A si crezi ca [,] copii au mai multe de invatat de la Sexy Braileanca-Sunt o fetita tunata?

| thedoll2010 a răspuns:

Trebuie sa fie educatie?!?
Mie nu-mi place lady gaga, dar n-am nicio problema cu stilul pe care il abordeaza...

| yoysh a răspuns:

E tipic ei clipul melodiei.Nu cred ca vrea sa educe prin acest clip ci mai degraba sa socheze. Si clipul asta e iesit din comun, mie una imi place si clipul, si melodia.

| AmIraPrinceSs a răspuns:

Imi place la nebunie melodia dar videoclipul aproape deloc sad. GaGa parca era mai draguta cand knta Pokerface si Just Dance acum s-a schimbat...

| Zady a răspuns:

Pai sincer nici nu cred ca este facut pentru copii.asta e partea proasta a televiziunii ca le difuzeaza la indemana oricui.lady gaga in fiecare videoclip promoveaza vulgaritatea si homosexualitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de educatie desi consider ca ai dreptate dar mie mi se pare de prost gust, stereotip, melodia seamana foarte mult cu Madonna si Ace Of Base

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intru totul de acord, chiar noi adultii nu putem culege nimic folositor din videoclipul ei, prin asta se distruge lumea ----ca in virful ei sta necuviinta, pacat!