| SuperMagicSmile a întrebat:

Ce parere aveti, Miley va ajunge ca Britney?

Parerea mea e ca da.Miley incepe de acum sa-si transforme imaginea pentru. a deveni opusul Hannei Montana si a demonstra ca nu mai e o printesa Disney. Ea este inca MINORA, deci nu are voie sa se imbrace asa de vulgar. Katy are 25 de ani deci poate sa se imbrace cum vrea.In muzica, unii dintre voi veti zice ca Katy e geloasa deoarece Miley are mai multe melodii, albume, etc. Dar ce multi dintre voi nu stiti este ca Katy a scris melodia Breakout pentru. un album care nu a mai fost pus pe piata asa ca i-a dat piesa si inca altele cred lui Miley. Daca sunteti atenti puteti observa ca pe fundalul melodiei este vocea lui Katy. Katy a mai scris si alte melodii pentru. artiste ca Ashley Tisdale sau Kelly Clarkson.Chiar daca Katy a declarat pe pagina ei de Twitter ca nu este adevarat si ca este prietena cu Miley, orice e posibil.La urma urmei, multe celebritati care au fost in lumina reflectoarelor de la o varsta frageda au ajuns prost.Britney,Lindsay,chiar si una dintre surorile Olsen a ajuns anorexica.

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu cred ca va ajunge ca Britney Spears, sa speram ca nu.

| BurningFire a răspuns:

Nu, nu cred ca va ajunge ca Britney. E pur si simplu alegerea ei cum se manifesta in muzica si ultimul ei single ''Can't be tamed'' este foarte reusit in comparatie cu ''lumea bomboanelor'' ce n-are nicio legatura cu cantecul in sine a lui Katy.
Eu o apreciez destul de mult pe Katy, dar nu-mi place comentatul asta al ei pe seama altor artisti precum Lady Gaga sau Miley Cyrus.Ar trebui sa-si vada de noul ei album si sa-i lase si pe ceilalti sa faca la fel

O zi buna!

| gracekelly a răspuns:

Pai sa speram ca nu va ajunge ca Britney sau Lindsay.
Cat despre transformarea ei, mie mi se pare normala. Nu va putea ramane pentru totdeauna "printesa Disney". Felul in care se exprima - putin mai wild, ce'i drept - este la latitudinea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereşte! Copila aia vedetă...vezi să nu!