| DoOdO a întrebat:

Ce parerea aveti de Lady Gaga? mie mi se pare o... dar despre Madonna?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

O... ce? Eu nu am citit prea multe despre ea, dar imi plac melodiile ei, le ascult mereu, imi place ca e originala si inventiva si ca a reusit sa devina cunoscuta destul de repede in toata lumea.Aaa...imi mai plac si videoclipurile ei perversebig grinbig grinbig grin.
De Madonna nu imi place.Nu are o voce prea minunata, e o fitsoasa...Cam asta.Inca apreciez ca a adoptat copii.Asta e un gest frumos.

4 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Cine's astea?

| denisaalexandru01 a răspuns:

Lady Gaga e.ma rog imi plac unele melodi ale iei dar d ea... nutongueSi Madona, e ok.Arata bine la varsta ei oricumwinking

| MM a răspuns:

Lady Gaga e altceva pe piata muzicala de la ora actuala, e originala in tot ceea ce face, iar Madonna e o legenda.

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Deci sa incep ca lady gaga ca imi place mai mult.la inceput nu prea mi-a placut, dar dupa ce am vazut-o in videoclipul poker face chiar mi-am placut.deja a realizat intr-un an cat altele nu au facut in 20 de ani.stie sa se faca remarcata si stie sa fie in centrul atentiei.happy outfiturile ei sunt cele mai tari.:X ce pot sa mai zic.ma numar printre fanii ei si ii cea mai tare la momentul actual. apropo melodia "bad romance" ii bestiala.
despre madonna:a scos multe hituri care, probabil, vor ramane si peste 100 de ani. oricum numele de madonna se va auzi mult timp de acum inainte.melodiile vechi is faine, dar nu prea le ascult.mai mult imi plac cele de acum:celebration, 4 minuts...etc.
amandoua is super tari... dar nu in aceliasi priveeliste, daca intelgi ce vreau sa zic.