| LuvingSe7en a întrebat:

Ce parerea aveti despre trupa Brokencyde?:X:X
Si despre membrii acestei trupe?
Eu pur si simplu Ador totul legat de ei.:X

12 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Oo =p~~ sh eoo ii iubesc love struckx.mai ales melodia "freaxx". sh.imi plac frizurile lor, mai ales a lu ala.nu stiu cum il cheama da.laughing))winking

| Element25 a răspuns:

BROKENCYDE WILL NEVER DIE
imi plac toate melodiile lor, membri sunt alesi foarte bine, cel mai mult imi place se7en(clarrr):X
CE pot sa spun...sunt cea mai tare trupa crunkcore(ei si DDC)

| kidDu_6567 a răspuns:

Salut!
Si eu am descoperit de curand Brokencyde...si acum sunt si euh un mare fan al acestei trupe care a devenith pref. mea laughing...
Cei din trupa... sunt f. tari smug ( Imi plac f. mult at. cand scot suntele acelea ''liar'' )... cred ca din trupa cei mai tari sunt mikl si se7en smug
Mel. mele pref. sunt "Freaxx'', ''40oz'', GeT a Crunk''

P. S.: cred ca o sa-mi las si eu parul ca al lor smug

| AnaBlackVampire a răspuns:

Salut!
Imi plac si mie f mult...melodia mea prefrata este "Bree Bree"!:X
Sunt Freaxxhappy si imi plac!

| analia89 a răspuns:

Sunt superi tari :X:X:X:X:X:X:XIi ador mai ales Bre bre si true love:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu sunt the best...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc trupa :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super tari ...in special Se7ven love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca esti Se7en pentru ca el e englez nu vb romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii thinking sunt super tarii. baieti astia ...nu am ce sa zic. :X

| EricaxD a răspuns:

Deci e trupa mea preferata :X:X imi place melodia Booty call si Freaxx :X:X:X dar as vrea sa stiu de unde se pot descarca aceste melodii straight face

| Warw723 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult la nebunie am ascultat cu un prieten toate melodiile de la iel am si downloadat ultimul album din 2012.