| Dannyjj a răspuns:

Nu prea am ce sa zic, nu m-a impresionat deloc, are voce, dar mie nu mi se pare cine stie.

| Floreenofficial a răspuns:

Are voce. o voce extraordinara, insa melodia nu cred ca e genul ei. sad

| Charger a răspuns:

Lin Yu Chun are o voce superba pacat c nu i se potriveste, daca nu as stii ca e baiat as spune dupa voce ca ii fata si inca una realaughing

| WalterWhite a răspuns:

O parere proasta, nu mi se pare ca seamana vocile.

| Mik3 a răspuns:

Are voce, no comment

| MeGhosta a răspuns:

Lol laughing
cand am auzit mi s-a parut ca nu mai are voce laughing
ar trebui sa ccante alte melodiihee hee
asta nu i se potriveste deloc si imi da impresia ca nici nu termina cuvintele laughing

| CoryCorina a răspuns:

Wow! sunt fana la cantecele lu jackie chan sau cele coreene... dar asta e ciudat si dragut(adica melodia nu eltongue) bine ideea e ca e cam ciudat la cum arata ce voce...huh parere mea este confuza