| PrincessConsuela a întrebat:

Ce personalitati sunt parodiate in videoclipul "We made you"-Eminem? http://www.youtube.com/watch?v=RSdKmX2BH7o&ob=av2e

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Video este o parodie a Rock serialul de televiziune de dragoste şi de Star Trek (cu însemnele Flotei înlocuit cu un Divizia 2 Infanterie inversat (Statele Unite)), precum şi cântând Eminem într-un fundal de o versiune imitaţie a notelor de Guitar Hero în timp ce secvenţa de cazinou, cu sediul în video este un omagiu adus filmului Rain Man, un film de Eminem a fost anterior menţionată în versurile sale [8]. scena a fost filmata in cazinou Palms Hotel şi cazinou. Trimiterile la Nanook de Nord sunt, de asemenea, realizate, mai ales văzut în scene cu Sarah Palin, acele scene parodierea lui Larry Flynt Cine e Nailin Paylin "? Există, de asemenea, un omagiu adus filmului Psycho Alfred Hitchcock (numai negru-şi-alb episod în clipul în care Eminem intră în duş cu "Jessica Alba"). La data de 03 aprilie 2009, Eminem a vorbit despre muzica video într-un interviu Ştiri MTV, precizând că există anumite "Celebrity bashing în ea", care este adesea o caracteristică de single plumb albumului său [9] În plus faţă de Sarah Palin,. celebritati notabile batjocorit folosind Look-alike actriţe / actori se numără Jessica Simpson, Bret Michaels, Britney Spears, Kevin Federline, Lindsay Lohan, Samantha Ronson, Amy Winehouse si sotul ei Blake Fielder-Civil, Ellen DeGeneres, Portia de Rossi, Jessica Alba, Elvis Presley, Tony Romo, John Mayer, Jennifer Aniston, şi Kim Kardashian. Eminem chiar el însuşi false, purtand un tricou ALF şi care deţine un tort, referire la un frecvent circulate de pre-faima fotografie de el de când a fost un tânăr. Acest Music Video marchează, de asemenea, revenirea lui Eminem alter ego-ul "Slim Shady".