| Titii a întrebat:

Ce piesa de la nightwish va place cel mai mult?
Dar de la tokio hotel?

8 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu pune Tokio Hotel si Nightwish in aceeasi oala.
Melodiile mele preferate de la Nightwish sunt:
Wish I had an angel
Bye, bye beautiful
Amaranth
Nemo

| BaddieBae a răspuns:

De la Nightwish imi plac toate,dar daca e sa aleg una...''Cadence of her last breath'' sau ''Amaranth''.De la Tokio Hotel,e aceeasi situatie,imi plac toate, dar daca ar fi sa aleg, as zice...''Hurricanes and suns''.

| Andreea_8014 a răspuns:

Hmm.Tokio hotel nu ascult.
Dar Nightwish, da.
Nightwish - Amaranth
Nightwish - The Islander
Nightwish-Nemo
Nightwish-Bye bye beautiful
Nightwish- Wishmaster
Nightwish Planet Hell
Ma rog.imi plac cam toate laughing)astea sunt cele ceare imi plac in mod deosebit.

| Ađııa a răspuns:

Nightwish cu ascult.

Tokio Hotel -noise -hey you -pain of love - sonnesystem -monsoon

Etc...Imi plac mai toate happy Carui fan nu`i plac aproape toate melodiile trupei lor preferate? tongue

| xDcreepy a răspuns:

Nightwish -toate, chiar toate! Dar daca ar fi sa aleg, n-as putea trai fara Ghost Love Score, nu ma satur de ea si parca live suna de 1000 de ori mai bine chiar! (desigu in varianta Tarjei) http://www.youtube.com/watch?v=0VF0BlXP-0Y&list=PL6823CF29C4A075C9&index=13
Cat despre Tokio Hotel, primul meu pas spre muzica rock, melodia mea preferata ramane Don't Jump, iar apoi 1000 Oceans urmat de Monsoon...Dar tu?

| Titii explică (pentru xDcreepy):

Pai thinking Nightwish- Nemo si Amaranth Iar Tokio Hotel- Don't jump si ich liebe dich

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Tokio Hotel - Scream
Nightwish - Dark chest of wonders

| kimmii a răspuns:

Pai nightwish nu ascult, dar de la tokio hotel imi place Pain of love si hey you