| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Ce pot face ca sa devin userul anului, sau macar expert TPU? Dau funda celui mai bun raspuns, dar nu vreau sa aud ca trebuie sa dau raspunsuri folositoare!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna Gabriella,
Daca nu o sa dai raspunsuri folositoare cum crezi ca o sa ajungi userul anului ori macar expert? De curiozitate uita-te la Brigaela, care este userul anului si vezi de ce a ajuns. De asemenea te poti uita si la cativa experti si o sa vezi de ce au primit titlul. Nu se poate ajunge in alt mod userul anului si expert decat dand multe raspunsuri folositoare, iti place ori nu asta. Succes si numai bine!

| MidnightLady a răspuns:

Da` ce-ai vrea sa auzi, draguta?
Stiu, stiu, i-auzi aici:
Gabriella, Gabriella,
Ca tot rimeaza cu Brigaela.
Iti spun din suflet acum,
Ca esti pe drumul cel bun.
Am o mare-amaraciune
Ca astia nu-s drepti cu tine.
Sa-ti puna chenar nu vor,
Doar dand raspuns folositor.
Inc-o asa intrebare
Si-o s-ajungi experta mare.

| TeoPT a răspuns:

Alta intrebare care ma enerveaza "nu vreau sa aud raspunsuri de gen..."

mai fata, tu nu vrei sa auzi adevarul! Expert TPU nu devii prin amaratele alea de fundite dupa care toti ravnesc, trebuie sa dai raspunsuri folositoare, sa ii ajuti pe ceilalti cu adevarat. Nu zic ca funditele sunt nefolositoare, dar nu trebuie sa le obtii la intrebari de genu "dau fundita cui e aceeasi zodie cu mine, cui e nascut in aceeasi zi cu mine, cui raspunde primul etc". Devii expert TPU in functie de calitatea raspunsurilor date!

Userul anului devii daca cineva te propune pentru acest lucru si daca obtii cele mai multe voturi.

Asa ca lasa-te.

Oricum, aici te-ai inscris sa ajuti lumea, nu sa devii expert TPU. Nu e nimic diferit la chenarul acela portcaliu, nu te va respecta nimeni mai mult, nu vei fi mai bine vazuta in ochii altorastraight face

Răspuns utilizator avertizat
| alessutz11 a răspuns:

Hai sa-ti zic adevarul, trebuie sa ai cel putin 500 de raspunsuri, un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10% si trebuie sa fii desemnata pentru titlul de expert si userul anului, trebuie sa ai multe voturi pro si daca Raluca crede ca meriti, atunci vei avea sanse.

SI DA, TREBUIE SA AI RASPUNSURI FOLOSITOARE!

| aaaaaaa1 a răspuns:

Altfel nu se poatetongue