| AG a răspuns:

Buna,
Ce sa prefer mai Adriane? Normal ca Breath. A doua e muzica de retardati. Prima e absolut superba. Vocea, versurile, chitara. Mesajul melodiei. Si videoclipul imi place. Pentru ca arata ca nu trebuie sa pui niste tipe dezbracate ca sa ai succes. Cum sa nu iti placa: You take the breath right out of me.
You left a hole where my heart should be.
You got to fight just to make it through,
'cause I will be the death of you
Dar in Romania, vei auzi doar melodia a doua. Muzica pentru oameni fara minte, fara cultura muzicala, pentru inculti.
Si da, nu ma intereseaza cate stupiduri primesc.happy
Peace out!

| Crisis a răspuns:

Hehe. Sigur ca prefer melodia din primul link.
Argument? Imi place rockul si urasc manelele [houseu'].

| LowLowLowLow a răspuns:

Frate iti zic ca prima da sincer eu sunt rapper laughing) nu le am cu astea
succes

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Clar Breaking Benjamin!
M-am saturat de toate cacaturile astea din Romania, toate melodiile astea care au maxim 3 versuri.
De fapt...nu mi-au placut niciodata dar trecem peste asta.
Breaking Benjamin au un mesaj! Ei transmit ceva!

| StillAlive a răspuns:

Normal ca Breaking Benjamin! Nici nu cred ca mai trebuie sa argumentez.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

1 absolut...pur si simplu!
Nu ma pune sa dezbat 2 happy

| pwp a răspuns:

Cu siguranta prima.
ce voce de gay are narcotic ala!

| elydoolshika a răspuns:

Prima melodie love struck pentru ca imi place acest gen de muzica si pentru ca a doua este o melodie stupida.

| Element25 a răspuns:

Nu am acultat pana acum melodia de la Breaking Benjamin dar decat narcotic sound...pot spune sincera ca mai bine Breaking Benjamin
Dansa bonito e o melodie cu vreo 3-4 fete care se dau si ele in figurilaughing...ca sa nu mai continui mai departecall meu