| Ionut_6178 a întrebat:

Ce preferati mai mult Bug Mafia sau Parazitii?

9 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Parazitii

| DDD1 a răspuns:

Bug Mafia si Parazitii pentru ca nu pot alege o trupa.

| MimiPopescu a răspuns:

Acum mai multi ani era un permanent razboi intre cei care ascultau Parazitii si cei care ascultau B.U.G Mafia. Acum, numai e la fel, toti asculta chestii house si manele. Eu nu prea ascult hip-hop dar sa stii ca imi plac mai mult Parazitii.

| iJustWannaDance a răspuns:

Parazitii.

odata imi placea mai mult b.u.g. mafia, dar s-au cam ''stricat''

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Parazitii rullz 20 cmrecords

| Andrutza_7726 a răspuns:

Bug mafia:X...si parazitiilaughing...[imi dai si mie funditapuppy dog eyesbig grin]

| giuly a răspuns:

Queen.

| Element25 a răspuns:

Nu pot sa aleg intre aceste trupe.Ambele au o muzica prea adevarata.Versurile sunt prea reale...

| xCriisuu a răspuns:

Parazitii