| Mony_4137 a întrebat:

Ce program mi-ar trebui daca vreau dintr-o melodie sa ramana doar refrenul sau doar o anumita parte?

4 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna mony.Iti trebuie mp3 cutter.Scrie pe google si downloadeaza-lwinking.

| Aurelia a răspuns:

Cel mai simplu este (daca ai microfon) sa inregistrezi pur si simplu partea de unde o vrei. Daca ai melodia la winamp, fixezi la partea pe care o vrei si inregistrezi!

| cosmin_3603 a răspuns:

Mp3 cutter sau audacity[cu asta poti sa si legi 2 melodii sau sa le suprapuiwinking] succes