| Trefla a întrebat:

Ce rapperi mai stiti? in afara de
1.Rappy
2. Puya
3.Guess Who
4. Spike

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Eminem

2pac

puya

50 cent

dr dre

BUG mafia

DMX

parazitii

cedry2k

nimeni altu

jay-z

Codul penal

7 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Muzică preferată
Wu Tang Clan, Ky-Mani Marley, Cypress Hill, Jedi Mind Tricks, Eazy E, Immortal Technique, Notorious Big, Method Man, Guess Who, Parazitii, Spike, Cedry2k, CTC, Zale, Nimeni Altu', Cabron, Snoop Dogg, 2 Pac, Tech N9ne, Bug Mafia, Eminem, Ice Cube, Lil Jon, The Game, DMX, Three Six Mafia, Xzibit, etc...

| Mjdolhfi a răspuns:

Scuze nu toti sunt romani...si mai sunt si trupe:p

| biiiabyby a răspuns:

Cumicu, Criss Blaziny, Bitza, Arssura, Vescan, Cheloo

| Frogie a răspuns:

Romani? Criss Blaziny, Tandra, Nane, BUG Mafia, Nimeni Altu`, Cumicu, Steleverzi, Cedry2k, Bitza, Cheloo, Arssura, Maxilian, Grasu XXL;
Straini : 50 Cent, Eminem, 2pac, Snoop Dog, Jay-Z.

| mcandr3y a răspuns:

Da`Cruz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la noi:Cheloo,Ombladon, Uzzi, Cedry2k,Nimeni Altul, Deliric1, Doc,VD,Aforic,Deceneu, Dragonu aka 47, Chimie,Raku,Rimaru,Carbon,Cabron,Axes.

Strainatate:Eminem,Ice Cube,Big L,Blu, Vinnie Paz, 2PAC,DMX,Plies,Easy E,Dr. Dre,N.W.A,Jay - Z, Jay Rock, 47 Miller Gang,Snoop Dogg, Wu - Tang Clan, Lil B.

| vanek a răspuns:

Eu nu; i suport in special pe Guess who si spike,^^ is fan gen Deliric1, Silent strike, Mutu, Jhivago, Praetor, Bitza, Leasa Dragos, ExO, Vescan, MethodMan, cumicu, cris blazinny, skizzo skilz:->