| Simooxd a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Lady Gaga? De ce nu a mai scos nici`o melodie de la Alejandro?confused

5 răspunsuri:
| daniEL88 a răspuns:

O murit? sa imi zica cineva ca da!

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Parerea mea este ca acum pregateste ceva:d.
Sper sa iasa cat mai repede si cat mai bine!

| Alle15 a răspuns:

Se zvoneste ca se va marita curand,,, cred ca e pregatita pentru nunta si nu mai are timp pentru muzica,, parerea mea happy

| DjBattle a răspuns:

Am auzit nu stiu de unde ca e bolnava.are probleme cu sanatatea!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Lady GaGa va scoate albumul Born For This in luna februarie a anului viitor. Sursa: http://bravonet.ro/......10/12/01/. Vizionare placuta!