| Missperfect a întrebat:

Ce sa fac daca imi este rusine sa cant pe scena? ce sa fac?
dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Buna emilyhappy

Pai ai putea repeta niste melodii in fata intregii familii, asa te obisnuiesti cu publicul numeros!
Sau inainte de a urca pe scena, gandeste pozitiv, fi zigura pe tine, spune`ti in sine:pot face asta!
Inainte de a canta pe scena pregateste-te emotiv acasa si asa cum tiam mai spus da un mic concert in fata familiei gandindu`te ca te afli p scena si poate asa iti va trece frica de a canta pe scene!

Mult succes!
pa, pawave

3 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Am eu o solutie: imagineazati ca publicul este doar in chiloti sa vezi ca iti trec toate emotiilebig grin

| deiutaza45 a răspuns:

Buna nu ai de ce sa ai emotii cel mai bine eu zic sa te gandesti ca esti singura si nu te aude nimeni dar nu ai de sa iti faci grij papa

| Elly7 a răspuns:

Asa ma simteam si eu prima data, dar m-a invatat cineva ca atunci cand esti pe scena sa nu te bazezi ca te faci de ras, ci sa te candesti cat de bine te simti pe scena...big grinbig grin