| doryk hot a întrebat:

Ce sa itanplat cand a decedat Maical Jecsan? s-a schimbat ceva in viata voastra?

8 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Macar sti cum se scrie? da s*au schimbat multe... mi*a murit idolul si asta e ceva rau

| ing. a răspuns:

Buna. Daca te referi la Michael Jackson. da, in viata mea s-au schimbat multe.Am suferit mult, pentru ca ii ador muzica si dansurile.Este o legenda, un om exceptional.
Va ramane artistul meu favorit toata viata!happy

| Brotacelu a răspuns:

Nu

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu daca s-a schimbat, dar numele lui nu se scrie asa:d

| Victoria a răspuns:

In viata mea nu s-a schimbat nimic nici cand a decedat el, nici cand a decedat orice alta vedeta. Faptul ca artistii pleaca in lumea de dincolo nu trebuie sa ne afecteze pe noi, pentru ca nu i-am cunoscut personal; este normal sa ii apreciem, in functie de gusturi, dar daca ajungem sa ne facem viata in functie de ei nu mai e apreciere, ci obsesie. In viata mea se schimba ceva atunci cand decedeaza o ruda apropiata, nu un star.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta nu e intrebare de trivia? rolling on the floor

| Christian333 a răspuns:

Nu
PStongueutina prezenta pe la scoala ar face minuni in cazul tau.

| ggppsc a răspuns:

Care sunteti fani dealui maical gecsan nu vreti discuri pentru pic-up original daca vreti rel la 0769180305