| SEAL a întrebat:

Ce semnifica ridicarea repetata a mainii in melodiile rap ca in video asta intre 0:17 si 0:21 http://www.youtube.com/watch?v=nvg2dDGKgZI

6 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Ritmul thinking

| ForbiddenLove a răspuns:

Ritmul laughing

| biiiabyby a răspuns:

Asa cum rockerii dau din cap, asa si rapperii/h.h.-rii au gesturile cu mainile.Gesticuleaza si ii ajuta sa se exprime in ce vor ei sa transmita.

| Liniuta a răspuns:

Hmm. tin cu mana ritmu`.happy

| ``/~/~/ `` a răspuns:

In primul rand asa se exprima si in al doilea rand numara ritmul pentru a canta mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... -.-No sa mor daca stiu rolling on the floor nici nu ma am cu rapul si hip-hopul. Nu ridik asa aiurea doar pe ritm sau ceva?