| ArinaMK a întrebat:

Ce semnifica videoclipul
private love-delyno
http://www.youtube.com/watch?v=4ZKyfmtM8RQ
funda maree!

3 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Prima data nici eu n`am inteles ideea clipului si mi s`a parut o tampeniehappy
Da nici acum nu mi se pare prea grozava ideea clipului: un cuplu in care ambii parteneri se inseala. Femeia il inseala cu mai multi barbati pana este prinsa de iubitul\sotul ei si in acel moment apare si amanta luihappy
Nimic interesantoh go on
Sper ca ti-am fost de foloshappy

| CristinaMS a răspuns:

Pai.
Probleme in paradis. Ea isi petrece timpul prin cluburi unde intalnesc un barbat...incepe o relatie cu el.
Si este prinsa de actualul in pat cu el.Iar apoi vine si amanta actualului...
Deci, in concluzie se inselau unul pe altulhappy

| Stealk a răspuns:

O fata care se culca cu mai multi barbati iar la sfarsit sotul ei o prinde cu un barbat in casa iar dupa acea amanta sotului fetei apare si ea.Adica cei doi se inselau reciproc