| GAmesh07 a întrebat:

Ce servere private de metin exista?(si siteul)PLS funda!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| GAmesh07 explică:

Uhb eu am setat Jocuri/PC

| Uhb a răspuns:

Eu, eu, eu, eu, eu, eu stiuuuu!
deci stai sa iti povestesc cum sta treaba.
Aici este categoria "Muzica", da' tu esti prea bolovan ca sa pricepi asta! Se mai intampla, nu-ti fa griji si eu am o colega, da' nu e bolovan, ea e ditamai stanca. In fine, sa trecem peste asta. Ma bucur sa te cunosc.
Banuiesc ca si tu. S-a-ntamplat ba. intr-o seara, acum, luna trecuta, mai demult, da' e ok. Stii? m-am gandit ca poate ai fi incantat sa iti dau un biscuite Picnic RoStar, stii cum e? Sau o crema Care de la Avon? Fata ta va deveni mai jegoasa si mai jilava. da' va fi frumoasa. Hei, hei, aminteste-ti mereu va fi cineva cine sa asta. da' deci eu zic sa mergem intr-un loc cu mai multe locuri, si asta. Esti un bulevard magaristifiat. Stii ce inseamna asta? Nu? nici eu. da' noi merg acolo, bine? Degeaba citesti raspunsul. Pentru ca s-a constatat o neintelegere a ta intr-o []';][;[. Relax & Tone pierde din greutate si relaxeaza-te! Aaa, scuze uitasem ca esti maimuta. Da' prfomit sa nu uit data viitoare.
Pe la revederea buna!