| sexycutza a întrebat:

Ce site-uri stiti unde iti poti pune melodiile tale, videoclipuri de pe youtube care te poate promova dar gratis ceva de genu unde sa asculte si altii piesele etc, va rog frumos astept raspunsuri FUNDA

1 răspuns:
| zumzum a răspuns:

Dupa parerea mea, ar fi bine sa lucrezi cu YouTube si cu ceva advertising. Desi alte situri iti promit povesti, vor baga reclame peste tot, alungand userii adevarati (ca mine). Daca vrei ca o gasca de frustrati sa iti urmareasca opera, poti alege ce site vrei, daca vrei sa ai un fan club adevarat, lucreaza cu YouTube!

Daca ai de gand sa copii videoclipuri de pe YouTube si sa le promovezi ca ale tale, legile din RO si UE sunt foarte severe. Sa nu mai zic de ce iti vor spune asa zisii fani! Daca nu vrei sa risti zeci de mii de euro daune catre casele de discuri si probabil si dosar penal, te incurajez sa FACI TU CEVA! NU COPIA DE LA ALTII!