| VreauSaStiuTot a întrebat:

Ce spuneti de gestul Madalinei Manole?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Greu de inteles!

| Anonim_5618 a răspuns:

Trist. sad
daca as fi fost in locul ei, as fi fost fericita ca in sfarsit am un copil... si cu siguranta nu mi pierdeam increderea in dumnezeu, pentru ce mi-a dathappy

| sandy a răspuns:

No coment

| Cristi_1137 a răspuns:

La o anumita varsta omul isi pierde increderea de sine si este necesar doar un stimulent pentru a o inpinge spre gestul extrem dar aceste gest nici odata nu a fost o rezolvare buna si nu sfatuiesc pe nimeni sa faca asa ceva, sau mai poate fi vorba si despre un pact cu diavolul daca vrei mai multe detalii despre oricuce da-mi un buzz pe white. templates@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat