| anonim_4396 a întrebat:

Ce stil de muzica va place? si mai ales DE CE?

Răspuns Câştigător
| daya11 a răspuns:

Rock! Pentru ca de fiecare data cand ascult o melodie de acest gen, chitara aia ma gadila la urechi... Pur si simplu, simt ca acest gen de muzica vine de undeva dinauntru si pot sa ascult aceeasi melodie fie ca sunt trista fie ca sunt fericita.Bine inteles, nu hardrock. big grin
Funda?

17 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

Orice in afara de manele si rock :d

| SonyC a răspuns:

Bruno Mars ...pentru fiecare stare incepand de la a cunoaste persoana iubita pana la despartire are o melodie anume.Lady Gaga.nu sunt toate melodiile bune dar care sunt bune sunt BETON. Teasta. presupun ca stii de ce. Funda

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place muzica pop, ascult melodiile lui Michael Jackson, le ador dar si a altor artisti, imi place mult genul acesta de muzica, te binedispune mult insa mai ascult si muzica house, usoara, dance, crestina. Oricum, fara muzica viata ar fi mai urata.

| ??? a răspuns:

Hip-Hop!
Dc? simplu: Pt C Vorbeste despre realitatehappy

| Cipry_7808 a răspuns:

Hip-hop. pentru ca ma regasesc in elwinking

| Blackwoman27 a răspuns:

Imi place house mai ales shakira, de ce? pentru ca muzicaa aceea ma reprezinta si mai ask si manele dar mai mult la party

| AdelinaPaula a răspuns:

Ceaoo.big hug

~~POP.:]

Pentru ca si pe minee ma cheama (Pop Adelina...)

| SaintJimmy a răspuns:

Îmi place muzica, atâta timp cât e muzică.
Nu shiturile astea de peste tot, Inna, Bieber, Cyrus, Disney etc etc pl
Eu ascult mai mult pop, dance pop şi ocazional rock şi punk rock, de prin anii '80 până-n 2000. Muzica de atunci era de n ori mai necomercială ca ce se dă azi în prostie la radio/tv. Muzica de atunci avea mesaj, nu numa' "All the people tonight put your hands în the sky" sau "Baby, baby, ohhhh". Muzica de atunci era DE CALITATE.
Acum, pla.
*aştept ca fetiţele de 8-12 ani să-mi dea nefo şi stupi cu caru'*

| DraPraaHaarp a răspuns:

Hip hop... exprima o realitate, viata, si mai ales ma regasesc in el sh hip-hop`ul chiar exprima ceva.iti arata ceva si intelegi versurile intr-un fel bun sh care te face sa mai asculti, nu ca alte genuri care nu exprima absolut nimichappy

| AlinnutSsa a răspuns:

Poi aproape orice in afara de manele si populara :-&

Mai ales house big grin si hip hop si pop si mai multe

Dc? Pentru ca ma reprezinta, Pentru ca imi placwinking

| funxhouse a răspuns:

Rock sau grunge - melodiile alea au un mesaj despre realitate

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Rock, hip hop, rap!

| AmericanHistoryX a răspuns:

Nu am un stil preferat, dar nu imi place muzica popcorn, e seaca, 5 versuri care se repeta. Daca ascult o melodie ma astept sa raman cu o "poveste" sa lase ceva in mintea mea, ma regasesc in hip-hop de ex :http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI&feature=mfu_in_order&list=UL si mai sunt multe

| doriiy a răspuns:

Electro pentru ca nu pot sta locului cand aud o melodie buna xdDd + ca este foarte energic stilu` acesta. si dansu` cat si muzica. xD

| ZuzuVreaCiocolata a răspuns:

Rock pentru ca imi da energie :X
and
rep pentru ca exprima viata :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vocal trance este muzica perfecta pentru mine cel putin pentru ca doar acest gen de muzica combina perfect vocea omului cu sunetul naturii, topul anului 2010 vocal trance http://rlsp11.blogspot.com, bafta

| DianaPaula14 a răspuns:

Imi plac toate stilurile(in afara de manela)Toate au ceva aparte a cel ceva care te atrace in felul sau! Imi plac toatehappy