| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pentru muzica in special? Imi place sa ascult muzica mai tot timpul, la TV, la comp, radio,,, dar eu unu as vrea sa-mi cumpar un telefon calumea, care sa aiba o baterie rezistenta...si durabila in timp.
Astept propunerile dvs.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Nokia 5800 Xpressmusic

3 răspunsuri:
| mistocaru a răspuns:

Lg p350.

| RazvYonutZzZzZ a răspuns:

Nokia C3 e super tare si bateria tine in jur de o saptamana am si eu si e super tarewinking

| UbexFlo a răspuns (pentru RazvYonutZzZzZ):

Te tine o saptamana daca stai cu el in buzunar banuiesc.straight face Omu vrea pentru muzica, nu sa il tina bibelou in buzunar ca sa-l tina bateria o saptamana.happy