| daηă a întrebat:

Ce trupe au cantat pe 12.09.2010 la "srbarile cetatii" de la caransebes?

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut Dana. Serbarile Cetatii s-au tinut la Caransebes in perioada 10-12, vineri, sambata si duminica. Pe data de 12 in deschidere la ora9 slujba de tarnosire a Catedralei Invierea Domnului, apoi, slujba de liturghie, oficiata de Prea Fericitul Daniel -Patriarhul Bisericii Ortodoxe Romane.
19. 30- Concert: Senseless, Ultimul Tren, Stillborn, Yazz Stereotyppe, Voltaj.
S-a incheiat la ora 22. 45 cu foc de artificii. Ce zici? Corect?
Pup. ps:ceva premiu?rolling on the floor
nana

1 răspuns:
| nana a răspuns:

Multumesc Dana pentru fundita. Pup.
nana