| Cristina788 a întrebat:

Ce trupe de muzica rock sau emo, gen Tokio Hotel mai stiti?

12 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

TH nu-s emo!

| Xcel98 a răspuns:

System of A Down,AC\DC,Iron Maiden,Evanescence, Tokio Hotel, Slipknot funda?

| anonima13 a răspuns:

Pai o sa iti spun ce ascult eu
linkin parca
skillet
evanescence
:d
funda?

| hardy10000 a răspuns:

Three Days Grace, Nickelback, Breacking Benjamin

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cinema bizzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu ascult rock si uite cateva sugestiitonguearamore,Linkin Park,Evanescence, Green Day, Placebo si 30 Seconds to mars. Funda?

| AxxyAlexandra a răspuns:

Cinema Bizzare
Evanescence
Green Day
Slipknot
Skillet
Linkin Park
Cam atatea imi trec momentan prin cap big grin

| pickles a răspuns:

Spliknot

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Oameni buni, AC/DC sunt emo?! straight face puneti va rog ce doreste cel ce intreaba, nu granzi ai rockului care nu se incadreaza deloc in categoria Tokyo Hotel straight face

| LastChance a răspuns:

Heavymetalguitar, eu am spus că ce îi dau eu nu se compară cu Tokio Hotel.

| EnterSandman a răspuns:

Haha...ce tare ar fi sa il vad pe Angus Young(ac/dc),cu o freza de aia emo,ar fi epic =))
sa trecem si la subiect...
uite ati dau eu un site cu muzica gen Tokio Hotel
Tokio Hotel fiind o formatie-Pop rock, Teen Rock.(care imi displace pana in maduva oaselor).
uite aici, toate formatiile de pop-
rock:http://www.poprockbands.com/

pentru ori ce alta informatie legata de muzica reala, nu Tokio Hotel, nu ezita sa imi dai un PM. :)

| Anonim290 a răspuns:

Deftones,A.F.I,Bullet for my valentine,Sunny day real estate,Avril Lavigne, Sum 41, Metallica,Guns n'roses,Trivium,Bring me the horizon,The almost,Bless the fall,Black veil brides,Escape the fate,Alesana,Eighteen vision,Taking back sunday,Panic at the disco, Avenged sevenfoldAdam lambert, paramore