| AngelOfNight a întrebat:

Ce trupe de symfonic metal imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| DontCloseYourEyes a răspuns:

Nightwish, Epica, Kamelot, Within Temptation, Lacrimosa, Haggard, After Forever, Stratovarius, Rhapsody of Fire, Lake of Tears, Dark Moor, Amberian Dawn, Flowing Tears
Sper ca te-am ajutat big grin

| AngelOfNight explică (pentru DontCloseYourEyes):

Mi-ai dat cateva nume care nu le stiam... o sa ascult si mersi pentru raspuns happy

| DontCloseYourEyes a răspuns (pentru AngelOfNight):

Cu mare placere... Sper doar sa-ti placa happy

5 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Nu prea ştiu multe symphonice,dar încercă Epica, Apocalyptica, Sirenia.

| Paul_Sima_1993 a răspuns:

Incearca Children of Bodom

| Gorath a răspuns (pentru Paul_Sima_1993):

Children of Bodom numai symphonic nu cântă.laughingE melodic death metal toată ziua, cu influenţe power.