| Dyingfetus a întrebat:

Ce trupe romanesti de rock ascultati?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trooper, Negura Bunget, Bucovina, Cargo, Trudă, Alternosefera(sunt din Moldova), Coma, Luna amara

| FadetoBlack a răspuns:

Travka, Luna Amară, OCS, Coma, Dordeduh, Negură Bunget, Bucovina, Trooper, Vița de Vie, WarChant, Odyssey, Altar, The Hourglass.

| Furculingură a răspuns:

Cargo, Alternosfera, Days Of Consufion, Truda, Trooper, Altar, Implant pentru refuz, Bucovina, Negură Bunget, Lună amară, OCS.

| mODIN a răspuns:

Dordeduh,Trooper,Bucovina,Truda si cateodata si Negura Bunget

| Sociopat a răspuns:

Ascultam Coma, Luna Amara si Travka.

| MaliciousDeath a răspuns:

Implant pentru Refuz,OCS,Razna,Travka,Luna Amara,Coma,The Mono Jacks,Toulouse Lautrec, Cargo, Alternosfera, Los Pogos, Altar...

| Staacy a răspuns:

Syn Ze Sase Tri, Bucovina, Trooper, Sanctuar, Truda, Negura Bunget, GOD, Dordeduh, WarChant, Odyssey, Martolea, Travka.