| anonim_4396 a întrebat:

Ce vă place cel mai mult la această melodie http://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs? mie începutul:))

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Imi plac foarte mult versurile si modul in care e facut videoclipul.Cat despre melodie in sine, imi place dar nu extrem de mult.Merge pe acelasi ton toata melodia dar totusi e destul de dragut cum a creat'o.Si sunt de acord cu tine, inceputul e mult mai bun decat restul melodiei. Sper ca te'am ajutathappy.

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Totul love struck

| lariisa99 a răspuns:

începutulhappy

fundita/?batting eyelashes

| seena8616 a răspuns:

Si mie la fel... tot inceputul

| DizzYuzzY a răspuns:

Prea geniala melodiahappy:X

| Marghioalaa a răspuns:

Nimic

| FaraNume_7993 a răspuns:

Totullove struck

| Bunny a răspuns:

Multumesc mult pentru fundahappy! Ma bucur ca te'am ajutathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunny... mi-a plăcut răspunsul big grin ai argumentat etc... şi n-ai cerut fundă laughing

| Bunny a răspuns:

Funda nu imi da de mancare, deci nu am de ce sa cer. Si nici mai inteligenta nu ma face.Nu sunt o obsedata dupa fundite ca sa arat cine sunt eulaughing.
Pe mine ma bucura ca mi'ai apreciat raspunsul si ca ti'am fost de folos.happy

| Deni7 a răspuns:

Imi place toata melodia.Imi place adevarul din melodiile lui, chiar daca adevarul doare sad
Si il ador pe Bruno Mars! Toata ziua se aude doar Bruno Mars in boxele mele.Si in telefon!laughing
Daca as intalni un baiat ca Bruno Mars m-as simti cea mai norocoasa, dar Bruno Mars e unic.
Oare Bruno Mars o sa vina vreodata in Romania?big grin