| FallingRain a întrebat:

Ce va place cel mai mult, My Chemical Romance sau 30 Seconds To Mars?

11 răspunsuri:
| rotariurazvan a răspuns:

Mai chemical romance

| AlleHatesYou a răspuns:

My chemical romance

| MiyakoSaki a răspuns:

Imi place 30 seconds to mars.Nu prea ascult My chemical romance.

| DanDannn a răspuns:

Cel mai bine, Evanescence!

| Lauragd a răspuns:

30 seconds to marshee hee

| Dumnezău a răspuns:

Imi place mai mult My Chemical Romance, trupa asta imi exprima mai multe decat 30STM,versurile lor ajung mai usor la mine, Gerard pune mai mult suflet decat Jared Leto, si inca destule motive.Desi ambele trupe au scos albume cam de rahat recent,nu pot uita primele lor albume, mai ales ''Welcome to the black parade'' de la MCR, unul din cele mai bune albume scoase vreodata dupa 2000.Si pe langa asta,MCR are cantece mai frumoase,cum ar fi Disenchanted, Helena sau I Don't Love You, care bat orice cantec de la 30STM.Pace!

| FallingRain explică:

Da, MCR invinge din nou. Si eu cred ca i-as alege pe langa 30 Seconds To Mars. Totusi mi se par la fel de buni si vocea este tot la fel de buna (fara suparare). Imi plac mult ambele trupe pentru ca au cantece foarte bune si se vede ca se straduiesc mult. Si ultimul album al MCR mi se pare cel mai bun pe care l-au facut vreodata, este plin de motivatie si... sincer. Trebuie sa recunoastem ca ce a fost inainte era un material pesimist si depresiv. Mie imi plac oricum

| Luiza96 a răspuns:

30 second to mars!

| Luiza96 a răspuns:

Mie imi place 30 Second to mars!

| Sconcsiş a răspuns:

30 sex to mars

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

My Chemical Romance.