| Ѕოilε a întrebat:

Ce va place Dubstep sau Rock? De ce? Funda:*

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Chiar mai trebuie să motivez?
Pentru că rock-ul e muzică şi dubstep-ul nu.
Dacă aş vrea dubstep la fel de bine aş putea să-i ascult pe ăia cu pielea maro cum împing noaptea pe stradă "traşcaretele" ălea în care pun gunoiul după ce au măturat.
În rock sunt versuri (chiar complexe,nu ordinături cum sunt ălea de la Vara nu Dorm sau mai ştiu eu ce rebut autohton),instrumente,şi totu' e pe bază de talent şi muncă,sudoare.
Bine,există şi o pungă de excepţii, cum ar fi Black Veil Brides, Bless the Fall, A Day to Remeber, Asking Alexandria şi alte trupe care arată gay şi cântă genuri care se termină în "-core".

| CautNume a răspuns:

Rock
Pur si simplu imi place mai mult decat Dubstep-ul.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Rock. Pentru ca Dubstepul nici macar nu suna a muzica.