| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place mai mult: B.UG Mafia, Parazitii, La Familia, C.T.C sau Haarp Cord?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vans a răspuns:

Paraziţii.

| dracu14 a răspuns:

Parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie-mi place tot ce ai enumerat tu in afara de B.U.G., ei au versuri simple, nu-ti trebuie creier sa le intelegi. Nu am o trupa preferata, dar as inclina spre Haarp Cord apoi La Familia. Fiecare trupa are stilul ei, nu poti face comparatii intre Ombladon, Cheloo, Freaka, VD, Doc, Deliric, Carbon, Cedry2k, Dragonu, Sisu si Puya. Intr-un fel ma bucur ca nu mai are Pacha nicio treaba cu Haarp dar in fine.

| piTiCcu a răspuns:

Haarp Cord si Controlul Tehnic de Calitate 4 Ever.

| ANONIMANON a răspuns (pentru piTiCcu):

"Va-ti dus pe **** tarfelor pa, pa ca baiatu hihihi a semnat cu hahaha"

| ZeHelp a răspuns:

BUG Mafia

| AntoniaOrman a răspuns:

BUG Mafia

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

B.U.G. Mafia :

| Cuniska a răspuns:

Toate love struck

| Draquila a răspuns:

B.U.G. Mafia, clar. Îi ascult de când aveam 7 ani (acum am 15). La început nu le puteam înțelege mesajul. La 13 ani am început să înțeleg ce tot "scuipă" acești băieți. [București UnderGround Mafia pe viață!];-x

| BlueTshirt a răspuns:

Paraziţii

| Stefan_Laura_1995 a răspuns:

Cred ca toate sunt placute in felul lor. Daca asculti atent fiecare din cele enumerate mai sus trimit un mesaj propriu. Eu, pe langa faptul ca le ascult pe toate, mai des ascult B.U.G Mafia si Haarp Cord.