| AntoniaOrman a întrebat:

Ce vedeti asa interesant la melodia aia oribila " Gangnam Style"? Mie nu imi place deloc!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Nici mie nu imi place mi se pare o prostie, dar asta e, cred ca multi sunt hipnotizati de negativ sau poate pur si simplu le place la fel cum la uni le palce Justin Biber sau Inna sau ori care artist, nu exista o melodie care sa fie indragita de toti.

| AntoniaOrman explică (pentru JustMusic):

Ai dreptatelaughing) Mie pur si simplu imi place foarte mult Lady Gaga laughing

| JustMusic a răspuns (pentru AntoniaOrman):

Exact, mie de exemplu imi place Akcent si Linkin Park deci fiecare cu cei place

9 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

E chestia că melodia a ajuns foarte populară în foarte puţin timp, iar versurile nu prea se înţeleg. Versurile împreună cu melodia şi cu dansul din videoclip sunt comice. Şi e perfectă melodia ca să te distrezi cu prietenii.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Demise):

Nu-mi imaginez ce coeficient de inteligenţa trebuie să aibă un om să se poată distra pe chestia aia.

Răspuns utilizator avertizat
| Demise a răspuns (pentru gorlan):

Ideea e că, coreanul ăla are mare succes. Pana mea, fiecare cu părerea lui. Unii găsesc melodia asta foarte antrenantă şi din câte am observat mulţi încearcă să imite dansul.

| Madalin1997 a răspuns (pentru gorlan):

Nu-ti place? atunci du-te si asculta harlem shake si ''danseaza'' pe muzica aia, de fapt nici nu are un dans doar unii care fac de parca ar avea o criza de epilepsie, macar gangnam style are un dans

Răspuns utilizator avertizat
| 拉维尼亚 a răspuns:

Nu este genul meu, dar cu siguranta este genul oamenilor din ziua de azi. Dar de ce Gangnam Style? Sunt multe melodii penibile sau aiurea, de ele nu se comenteaza atat de mult in sens dur. Am auzit si melodii mult mai rele. Nu s-a inventat melodia care sa fie pe placul tuturor