| V1ShUh a întrebat:

Ce ziceti de melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=iJMTqibh3jc mie imi place foarte mult. Ce sentimente va da, ce emoti? Dau funda la cel mai frumos raspuns

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

O melodie care intr-adevar merita apreciata si de neegalat. Cu greu mai gasesti melodii asa de frumoase in zilele de astazi. Macar prin genul asta de melodii poti sa-ti exprimi sentimentele dar si cuvintele pe care nu poti sa le pronunti decat printr-o succesiune de sunete si versuri in rima. Dar cam ce sentimente poti sa transmiti unei persoane prin melodiile de astazi? Deci in concluzie, melodia graieste adevarul, transmitand astfel dorul de cantecele de alta data. Cu adevarat frumoasa.

| Băscuţă a răspuns:

O melodie minunata care ma face sa imi apreciez mama...

| ella_9396 a răspuns:

In cresc fluturasi in burta si mie imi place mult simt imbratisarea calda a cuiva ma simt aproate de cineva drag.:XFUNDA?

| madw99 a răspuns:

Imi aduce aminte.de cand ma strange mama la pieptul ei.sh eu simt dragostea; x Sh imi aduce aminte cat de importanata e mama pentru mine; x sh pentru toti