| Alee_6805 a întrebat:

Ce ziceti de noul album care v-a aparea cu Michael JAckson? Am citit intr-un articol ca copii lui au declarat ca nu este vocea tatalui lor. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este de-a dreptul indiferent

| zooooza a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...defapt nu stiu ce sa cred! La cate lucruri mizerabile scrie presa...nu mai stiu ce este adevarat si ce nu.Totusi mi se pare o prostie sa fie vocea altei persoane pe un album pe care se spune ca piesele sunt cantate de Michael.

Sunt multe semne de intrebare si asa cum spun si alti fani" e ceva murdar la mijloc"! O sa asteptam si vom vedea.

| Kagomitza a răspuns:

Http://www.michaeljackson.com/......aking-news Nu este vocea lui. E imposibil ca el sa fii cantat. Sau poate, exista varianta sa-i fi modificat vocea in studio.