| Madaba04 a întrebat:

Ce ziceti de piesa michel telolaughing)))))) ai se eu te pego?laughing))laughing))

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Fără supărare, dar nu pot spune că nu-mi place. Adică nu că e proastă(să nu înţelegi asta), dar nu e genul meu.

Numai bine!

| Mindreader13 a răspuns:

M-a înnebunit. e frumoasă, e veselă, dar de când a făcut Inna un cover se dă peste tot ca să vedem ce frumoasă e originala.
oricum, dacă aș intra pe youtube, nu aș căuta să ascult melodia asta, deja e dată peste tot.

| kRedhead a răspuns:

Bai,oricat de rockerita as fi, nu poate sa nu`mi placa melodia asta; D.she`s so damn cool XD e imnul clasei noastrehee hee.

| MyMindRules a răspuns:

Nu'mi place deloc. Versurile sunt urate, la fel si melodia si coregrafia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumoasa.Am vazut ca Inna si Manelistii incearca sa o cante.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca "Lykke Li-I follow rivers" si multe alte "hituri"...e o mare porcarie!

| Directioner99 a răspuns:

Nu stiu.Mie una imi place! La inceput mi s-a parut si mie inervanta dar acum am ascultat-o cantata de Basescu si o ascult si pe cea originala!

| MameMimoMu a răspuns:

Scuze, dar e draguta. :d