| Kornuletz540 a întrebat:

Ce ziceți despre muzica trap, credeți că în următorii 10-15 ani va scădea treptat dar sigur în popularitate, cum s-a întâmplat cu muzica ușoară?

Răspuns Câştigător
| OlivaRidrigo12 a răspuns:

Cand se va schimba gustul muzicii populatiei globale da. Plus majoritatea melodiilor devin repetitive.
Depinde si in ce parte a lumii traim. In America rapp ul e la putere si hip hop. In Asia sunt multe tipuri de pop(kpop, jpop, cpop etc.) care s-a extins foarte mult in ultimii ani. Mai sunt artisi care incearca sa aduca muzica usoara inapoi dar la majoritatea le place ritmul rapid si melodiile de tot soiul mai ales cele de discoteca.

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cum totul e în continuă schimbare, ne putem aștepta să se întâmple și asta. O muzică precum cea din clipul de mai jos o fi fermecat pe mulți la vremea ei, astăzi toți îi întorc spatele.

https://www.youtube.com/watch?v=h2nLLlAeu6o

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Muzica trap = cosul de gunoi al industriei muzicale.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Muzica trap e mizeria societatii.

| Alex980078 a răspuns (pentru blackann):

Sunt de acord

| vodami92 a răspuns:

Imi placea si episodul ala din las fierbinti cand vorbeau de muzica trap:)) ihaihaihatacatacatacam! te bate cu nasul! e seful la bibilici i se zice spune asul! nu il supara! ca te bate cu nasul! te bate cu nasul! facem brigada tu esti nebun la cap! etc! i-a zece lei de aicea! si zici spui te bate cu nanaul:)) https://www.youtube.com/watch?v=15dMTLm0PXc uite aici fragmentul din episod!