| ioanalavinia a întrebat:

Ce ziceti este antonia cea mai frumoasa femeie din lume?

14 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Frumusetea este relativa, adica fiecare o percepe in alt fel.
Este posibil ca mie sa imi placa ceva, iar tie sa ti se para grotest.
Nu exista cea mai frumoasa femeie din lume.

| Nucreeed a răspuns:

Frumusetea nu inseamna doar aspect fizic ...si chiar si asa nu cred ca ai putea spune care e cea mai frumoasa fata din lume happy

| Broadband a răspuns:

Din lume? nicio sansa
poate din Romania cred

| M25M a răspuns:

Merg pe Summer Glau

| DarkOrbitMoon a răspuns:

"Frumusetea este admirata doar de mintile slabe, tinute captive."Nu mai stiu cine a zis.

| Vans a răspuns:

Cam toţi o lingeţi în cur pe asta.
Sunteţi la fel de proşti ca ea.
Mă refer la ăştia de o ascultă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici măcar cea mai frumoasă din România, nu mai vorbim de lumea întreagă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| fadnox a răspuns:

Nu

| Ironicnαme a răspuns:

Din lume? rolling on the floor Ok, it so funny like hell.
Nu. Eu pot spune una dintre cele mai frumoase femei din România, nu din lume. Şi nu este cea mai frumoasă din România. thinking
Acum o să ziceţi că mă roade invidia, dar asta e opinia mea. :3

| ellaells a răspuns:

In niciun caz.
Adriana Lima este cea mai frumoasa femeie din lume, cu siguranta happy
Nici macar din Romania... Sunt multe femei mult mai frumoase ca Antonia.

| Aneke a răspuns:

Nu.

| vivigreen a răspuns:

Clarlove struck