| Maria02 a întrebat:

Ce zicetilaughing. Vreau ( dupa parerea voastra)...Ca re e cea mai buuna melodie a Selenei Gomezhappy:-d?

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

SELLY e idolul mea. A Year Without Rain! Este foarte speciala si cea mai buna din toate punctele de vedere.Si se afla intrr-o gramada de topuri. A luat si disc de platina.
Se si vede ca SELLY este foarte apropiata de aceasta melodie:este personala.
Iubesc A Year Without Rain si multi adulti o apreciaza.

Pe locul 2 este Naturally.
Insa ne bazam pe cea mai buna:A Year Without Rainlove strucklove struck

11 răspunsuri:
| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Nu prea ascult dar intr-o vreme eram innebunita dupa ea si melodia preferata era ''Round and Round''

| RockForever99 a răspuns:

Dupa mine cea mai buna melodie a Selenei Gomez ar fi...Cruella De Vil.Parerea mea!

| Maria02 explică:

Deci.actrita mea preferata este ea, pentru mine toate piesele ei sunt super dar totusi! nu pot spune ca nu am una preferata, este A year without rain.love strucklove strucklove strucklove struck... Tu care crezi ca este cea mai buna?

Răspuns utilizator avertizat
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Buna. Eu nu sunt o fana a ei, dar din cand in cand mai ascult. Mie mi se pare ca e Naturally. E preferata mea love struck. Bafta! Funda?

| DoDo a răspuns:

Selena Gomez -Spotlight
O poti asculta aici fundita?
http://www.youtube.com/watch?v=sW1X7MdFdaU

| LoveJames a răspuns:

A Year Without Rain

| yoGabriela a răspuns:

Natturalybig grin

| NedeaAndrei a răspuns:

New classicbig grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A year without rain!

| RoXiiiAliina a răspuns:

A mea Este " Selena Gomez & The Scene - A Year Without Rain"