| anonim_4396 a întrebat:

Children Of Bodom - Not My Funeral-primul meu cover.
http://fisierulmeu.ro/......r-mp3.html
Pareri?

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Sună bine.Mă bucur că ai ales Children Of Bodom pentru cover.

| Gorath a răspuns:

@Kate13.Hey, merci.happy Si tu canti?

| thegatekeeper a răspuns (pentru Gorath):

Din pacate, nu. Planuiesc sa invat sa cant la chitara la un moment dat in viitor, dar acum am alte lucruri de care trebuie sa ma ocup. Insa chitara (in special cea electrica) este instrumentul meu preferat. As putea sa ascult numai melodii cantate la chitara incontinuu si nu m-as plictisi, fiindca poate transmite foarte multe happy.

| Gorath a răspuns:

Ma bucur ca am gasit in sfarsit pe cineva caruia ii place chitara.happyIntr-adevar, e si va ramane un instrument mirific.

| thegatekeeper a răspuns:

Wow! Suna foarte tare! \m/ Chiar imi place mult, keep it up! happy