| poly_4749 a întrebat:

Cine a compus melodia aia surrender?

Răspuns Câştigător
| Dj Boalca a răspuns:

Cred ca te referi la dj optick&activ-surrender(liberty parade 2005)a fost imnul de la liberty din anul acela....super super melodii si amintiri placute din anii aceia

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Care dintre ele? Elvis, Cheap Trick, Activ, Entwine, Billy Talent, Marc James au cate o piesa cu acest titlu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la vechiul imn Liberty Parade, sa stii ca e cantata de Activ & Dj Optick happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surrender de Laura Paussini...cred ca la aia te referi, e frumoasa

Răspuns utilizator avertizat
| tomigirl a răspuns:

Cred ca te referi la melodia cantata de Laura Pausini