| OanaMariaG a întrebat:

Cine a fost sau este fan GENIUS? sa-mi spuneti parerea voastra deste trupa cu care cativa dintre noi am copilarit?

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

A fost o super trupa, mai am si acum casete cu Genius ce este drept ca nu am mai ascultat de multwinking Buna trupa pacat ca i-au despartit banii. Ce mai sti de eii?

13 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Tot ce pot spune e U a a ciocolata e a mea asa ca nu nu nu te atinge de ea.laughingInca mai ascult melodiile lor. Ce vremuri au fost...pacat ca toate trupele bune au disparut.

| LORY a răspuns:

Oohee hee ce vremuri. Ce mai ascultam cand eram micuta happy Si acum mai am cateva casete cu eihee hee Pacat ca s-au despartit.

| sfo a răspuns:

. îmi placea versu' ăsta:"bere, whiskey şi fumei, dj bobo tot ce vrei...laughing
parcă "vara"se chema piesa sad

| T30D0RA a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut melodia "In orasul trist".

| sorin a răspuns:

In PC nu, ca nu am mai ascultat demult, am casetele vreo 4 cu Geniushappy

| sorin a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QQz4JBbmX2Y
Poate o gasesti pe aici

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

A fost o trupa. si buna si rea. sorin are dreptate s-au despartit din cauza banilor, darthinking din cate stiu eu canta binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genius au fost cei mai tari de atunci, pacat ca Cezar nu a mai vrut, apoi Oana cu albu ei solo si Ovi mereu cu capu in nori i-au facut sa dispara crying(((( asta e viata... iubesc si ascult si acum Geniussss...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca a murit unul dintre ei! e adevarat?

| OanaMariaG explică:

Eu pai prea putine, mai tin minte doar cateva mel. app:voi aveti mel cu ei pe pc? daca aveti mi le puteti da si mie? big grinbig grin:

| OanaMariaG explică:

Oky dar exista vreo melodie pe nume "vino" sau ceva de genul?

| OanaMariaG explică:

Oky mersi mult sorin.

| OanaMariaG explică:

Asculti sia cum genius anonim? daca ai mel pe PC ai putea sa mi le dais i mie pls...