| anonim_4396 a întrebat:

Cine a văzut cum se cheamă o melodie dintr-o reclama care se afla ori pe ProTv ori pe Antena1 sau pe alt program. Reclama arata pe o persoana care încearcă sa nimerească la cos de baschet dar nu-i merge dar când se întoarce la câinele lui a mers, a dat drept în cos. Apoi ajunge într-un campionat unde, când se termină meciul câteva majoreta îl ridica sus. Mai mult nu am ce spune, va rog, zi-mi numele melodiei te rog!

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Weezer - Perfect Situation [http://www.youtube.com/watch?v=Jr2pOenWbQs].