| dutsa24 a întrebat:

Cine are ceva cintece in comp? daca vreti puteti sa mi le trimiteti pe skyp lena...1995,de orice gen.am nevoie de ele urgent, fundita

Răspuns Câştigător
| fullmoons a răspuns:

De ce ai nev? ca sa le postezi pe clopotel.ro sa faci rost de niste banutzi? tongue NU II DATI NIMIC rolling on the floor

1 răspuns:
| dutsa24 explică:

Hi hi nici nu stiam de acest sait.in primul rind mi-am schimbat windusu greshit si mi sa ster tot absolut din comp...si plus la asta mai am si zi onomastika si tot imi trebuie...