| paty_3642 a întrebat:

Cine are id-ul lui justin bieber? si dc va bateti joc de el(nu neaparat toti)?

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

1. nu cred ca jb are ym big grin el umbla mai mult pe twitter, my space ori facebook (cred )
2. daca ar avea un "id" desigur ca nu l-ar face public! imagineaza-ti... milioane de fane l-ar asalta.
3.Si daca i-ai obtine adevaratul "id" ( lucru imposibil ) crezi ca ar sta sa vb tocmai cu tine? cum spuneam si mai sus, milioane de fane l-ar asalta laughing

23 răspunsuri:
| Craazy a răspuns:

Eu il am... Dar nu imi bat jocbig grin

| Vlady96 a răspuns:

Ca-i fraier! laughing

| Secret_7165 a răspuns:

De ce nu ne-am bate joc de el? e un copil oarecare dupa care toate fetele sunt in limba dupa el doar pentru ca e "frumos". Ca sa fiu sincera, am vazut baieti si ma draguti decat el oh go on

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! paty, justin bieber nu are id de messenger.si daca ar avea nu l-ar publica pentru ca nu ar avea timp sa discute cu miile de fani.
cap-de mop pardon justin bieber nu este preferatul tuturor. ei nu il urasc, dar nici nu il adora.toata lumea face misto de cate o vedeta mai ""speciala""
numai bine!

| TeoPT a răspuns:

1. Nimeni, fetita visatoare.straight face
2. Pentru ca se da mare artist, dar nu este. Este penibil, penibil rau! laughing

| ZumZz a răspuns:

Pfff laughing sunt de acord cu Vlady96 laughing

| JustMe a răspuns:

Eu il amsmug. 1. 000. 000 de dolari si e numai al taulaughing.
Ne batem joc pentru ca e un baietel "vedeta" cu voce de fetita, si isi da si aere.

| yumeee a răspuns:

Haha, keep on dreaming.
Ne batem joc de el că-i o "jucărie" pentru fetiţe, cum atunci când aveai 5 ani voiai o casă de păpuşi.acum vrei un justin bieber. Totodată, vocea lui este vocea aia tipică de copil, care se va schimba când va ajunge la pubertate.laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru ca reprezinta simbolul degradarii, de aia.
Pentru ca prosteste o generatie intreaga de tineri.
Pentru ca are comportament de retard gigolo.

Si pentru ca nu are voce.

| DEBrown a răspuns:

Nu mai radeti ma de paty, vrea si el idul la o celebritate... uite aici idul lui, il am eu: justin_bieber_cocalarul_2010 happy

| Psihiatra a răspuns:

E fals, se da mare si tare, nu are pic de talent, plus ca e guy laughing

| Psihiatra a răspuns:

Sau cum se spune mai pe romaneshte ghey laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cumva in steaua

| MalinaH a răspuns:

1. id: j.bieber-gay
2.pentru ca ii prost

| Mimii9832 a răspuns:

In primul rand id'urile care le publica unii is false.laughing. si hi5-urile is facute de niste prosti

Răspuns utilizator avertizat
| Deeni a răspuns:

1. Justin Bieber nu are YMhappy. Are doar facebook si twitter.
2.Nici eu nu inteleg de ce toata lumea isi bate joc de el si il jignesc, copilul este ok a avut si are norocwinking. Dar asa sunt romanibatting eyelashes!

| cristianorudi7 a răspuns:

Ba voi habar nu aveti de engleza si mai vreti id aluia. pe ala il doare in dos de noi cred ca nici nu a stat nici macar o fractiune de sec sa vada unde e Romania

| Sill a răspuns:

Mai bine mi-as baga un Trojan in Laptop sau as da cu ciocanul in ecran decat sa-l am pe afonul ala in lista

| Frau a răspuns:

Jb e un copil total rasfatat fara pic de voce si milionarhappy

| hahaha a răspuns:

Justin_gayber

| DenisaDenisuk a răspuns:

Chiar crezi ca are?

| anyska a răspuns:

Justin_d_bieber_10