| Ilarionus a întrebat:

Cine are mai multi fani eminem sau justin bieber?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Normal că Eminem. Fanii lui Bieber sunt numai puştoaice, eventual puştani care îşi pun la îndoială sexualitatea, în timp ce fanii lui Eminem fac parte din categorii variate de vârstă. Până şi bunicii mele îi place, iar ea are 60 de ani.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
Pai conform facebook:
https://www.facebook.com/eminem Eminem are 85, 200, 000
iar Justin Bieber 65, 174, 000 deci Eminem are cu 20, 000, 000 de like-uri mai mult! :)

| CautNume a răspuns:

Probabil Justin Bieber, dar numărul de fani nu reflecta calitatea artistului.

| MaximClaudiu a răspuns:

Eminem

| Carmen_State_1985 a răspuns:

Gramatica limbii Romane.winking