| Foreveraloone a întrebat:

Cine asculta Korn? Spuneti-mi si mie parerea voastra(buna sau rea) despre aceasta trupa.

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Am ascultat. Nu pot sa zic ca ma atrage. Singurul lucru care imi place la ei este ca duc permanent la concerte supotul ala de microfon. Ala e awesome!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Am ascultat si nu-mi place. Am un prieten care asculta Korn. Daca tie it place Korn, asculta in continuare.

| RockMe a răspuns:

O trupa rock comerciala...I don't like!

| Foreveraloone explică (pentru RockMe):

Spui ca e comerciala luandu-te dupa ultimul album pe care l-au scos?

| RockMe a răspuns (pentru Foreveraloone):

A cantat cu Shittlex ala care face dubfuck. Noul korn nu imi place.Vechiul Korn merge...

| Foreveraloone explică (pentru RockMe):

Da...si pe mine m-a surprins putin noul album. Poate au ramas fara idei si de aia au combinat metalul cu dubstepul.Totusi sunt cateva melodii ok si pe albumul nou, insa eu sper sa revina la stilul vechibig grin.Totusi primele albume sunt foarte foarte tari.