| IgoToHellForThis a întrebat:

Cine asculta place Skrillex >:?

Răspuns Câştigător
| Wolfszeitt a răspuns:

Ascultam când era solist la From First to Last. Eram ceva mai mică şi apreciam genul.
http://www.youtube.com/watch?v=5yG6iw7AeWE&feature=relmfu
Acum e mult prea comercial, iar pe mine nu mă prea impresionează electro-ul/dubstep-ul. :D

| IgoToHellForThis explică (pentru Wolfszeitt):

Da melodiile de la FFTL sunt destul de dragute. Si intr-adevar acum a devenit ceva mai comercial, dar are multe melodii de la inceputul carierei sale in muzica dubstep/electro care suna ceva mai diferit fata de noile lui melodii care tind spre a fi ceva mai mult comerciale.

| Wolfszeitt a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Gotta agree with you. Primul album a fost chiar bunicel, dar după Scary Monsters and Nice Sprites, cu care a dat "marea lovitură", sound-ul a început să fie acelaşi în toate melodiile şi aşa şi-a cam pierdut farmecul.

| IgoToHellForThis explică (pentru Wolfszeitt):

Da, acum exagereaza putin mai mult m-am uitat la un live de al lui in 2012 mai recent si am ramas : WDF =)) http://www.youtube.com/watch?v=kGKO-N_I3dU

| Wolfszeitt a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Well, cu cât mai mult "show", cu atât mai mulţi bani şi până la urmă ăsta e singurul lor interes. laughing

| IgoToHellForThis explică (pentru Wolfszeitt):

Da la inceput parea sa puna suflet in ce face si sa iubeasca ce face, dar dupa ce,, a dat lovitura'' cum ai spus tu, sa indreptat spre partea financiara si a transformat totul in ceva comercial. Adica nu stiu cum sa explic, piesele mai vechi erau ceva mai sofisticate fiecare avea ceva diferit. Dar cele noi sunt gen dance\house si toate au un drop identic.

| Wolfszeitt a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Eeexact.^^ Păcat de el, părea să aibă potenţial.

| IgoToHellForThis explică (pentru Wolfszeitt):

happy da, oricum in zilele noastre cat de dedicat ai fi pana al urma tot banii te doboara.winking

| Wolfszeitt a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

You know what they say: no money, no honey.

| IgoToHellForThis explică (pentru Wolfszeitt):

Right, I had a nice conversation with you ^_^

| Wolfszeitt a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Same here. :3

12 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Eu

| Eudaimonia a răspuns:

Eu inca ascult, si ascultam si cand era in FFTL (eram mica atunci deci recuperez acum laughing ) sincer nu stiu ce era cu el atunci dar sarea ca nebunul dar era ff dragut