| nonuta a întrebat:

Cine canta live mai bine miley sau selena?
eu cred ca miley

14 răspunsuri:
| Stephanie_2959 a răspuns:

Si eu zic ca miley...ca selena nici macar nu canta bine. e buna doar ca actrita si atat

| Satisfaction a răspuns:

Eu zic ca selena. si miley nu canta rau dar cand e live parca i se schimba vocea radical si isi da silinta uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=MBsYO6MkCe4&feature=related mai sunt multe dar uite la selena http://www.youtube.com/watch?v=aLRHTcYkotU&feature=related

| Satisfaction a răspuns:

De fapt mie imi place cel mai mult demi uite: http://www.youtube.com/watch?v=RGqFeXKTOZg

| laurentiu a răspuns:

Eu cred ca salamwinking

| Andruza a răspuns:

Mileyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

| Pisicuța a răspuns:

Sincer, Miley happy Selena nu mi se pare ca ea canta bine, totusi i se schimba nitel vocea dar e ff bine, mie imi place cum canta si live si in hit-urile ei happy

| Iuliiikkk a răspuns:

Miley!

| lariistyles69 a răspuns:

Eu iti dau un sfat prietenesc happy nu va mai uitati toti la miley si mie mi-a placut inainte sa aflu ca e o drogata infecta chiar de ziua ei... si la selena imi place melodia me without rain. parerea mea

| DarinaLove a răspuns:

Pai normal ca miley happy
selena are vocea editata, asa am auzit, si se si intelege ca vocea ei e ditatabatting eyelashes
miley are vocea live cam cum o are si playback
so. good happy

| asdfghjklmnb a răspuns:

Sunt de acord cu Stephanie...miley canta mult mai bine decat selena

| Twizzle a răspuns:

Nu imi place Miley, dar consider ca live e mult mai buna ca Selena.

| TheCyrusFever a răspuns:

Miley.The best

| Dreamy a răspuns:

Miley e o pitipoanca. Am placuto dar cam sa prostit.
Mai nou fumeaza salvie
Pe de alta parte Selena e cea mai buna
Sunt fanul eu nr 1

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Iti spun eu ca cea care canta mai bine este Selena fiindca ce auzi tu din concertele si cantecele lui miley inainte sa le dea la tv le reximseaza si cand canta cu spectatorii canta din ce a inregistrat la studio ea doar face playbak fiindca in realitate are o voce mai ragusita dar ambele canta frumos