| bluesky a întrebat:

Cine canta si cum se numeste melodia de la High School Musical, este noaptea la piscina si e melodie trista, Troy si Gabriella plang? Mersi!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Gotto go my own way

| VladyCristian a răspuns:

Gotta go my own way crying sad

| costyn162 a răspuns:

Canta Vanessa Hudjens, melodia se numeste Gotta go my own way si foarte putin canta si Zac Efron...Este spre finalul filmului High School Musical 2.

| Gabrielle a răspuns:

Zac Efron si Vanessa Hudgens-Gotta go my own way

| broscutsaaa a răspuns:

Gotta go my own way. happy

| AdaIoana18 a răspuns:

Melodia este cantata de Vanessa Hudgens (Gabriella)Si Zac Efron(Troy) si se numeste Gotta Go my own way.Este foarte frumoasa melodia!