| DjBattle a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai bogat cintaret din lume?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cantaretul Jay-z este considerat cel mai bogat repper din lume a castigat 63 de milioane de dolari intr-un singur an.

| Tweetymrrr a răspuns:

Clar Dumnezeu. Le are pe toate ...controleaza tot straight face.
Uita-te in topu` Forbes daca vrei sa vezi dintre oameni. Cu toate ca cei bogati sunt foarte "saraci".happy(Acici ma refer la sentimente si fericire)

| SaBriinaa a răspuns:

Din lume...Nu Jay-z, ci Jay-z si cu Beyonce(cel mai bogat cuplu de cantareti ).

| RALce a răspuns:

Cred ca gutarolling on the floor)

| Mady5Stars a răspuns:

Jay-Z si muzica lui este foarte buna happy

| adelapopescu2011 a răspuns:

Michel jackson! paka ca e mort! Dumnezeu sa-l aibe in paza!

| oana23_9083 a răspuns:

Lady Gaga